Zostań zleceniodawcą

Rozwijaj swój biznes z pomocą freelancerów

Zamawiaj teksty i grafiki. Korektę i tłumaczenia. Powiększaj swój zespół projektowy o kolejnych twórców z potwierdzonym portfolio. Szybko, wygodnie. Formalności zostaw nam!

1. Poznajmy się

Zarejestruj się (za darmo)

Stwórz konto bezpłatnie. Od tej chwili masz pełny dostęp do panelu Contentovo – możesz podglądać bazę twórców i swobodnie poruszać się po platformie. Nie wymagamy żadnych opłat abonamentowych.

2. Powiedz nam czego potrzebujesz

Stwórz zlecenie

Na Contentovo zamówisz wszystko to, czego potrzebujesz, aby klienci dowiedzieli się o Twojej marce: teksty, grafiki, tłumaczenia. Intuicyjny kreator umożliwia szybkie tworzenie zleceń. Nie musisz poszukiwać twórców do realizacji Twojego projektu – doświadczeni i zweryfikowani przez nas freelancerzy sami Cię znajdą!

3. Płatność

Płać tylko za to, co uznasz za wartościowe

Po publikacji zlecenia, system pobiera zadeklarowaną przez Ciebie kwotę. Ta trafia do twórcy w momencie, gdy zatwierdzisz otrzymaną realizację. Jeśli content nie spełnia Twoich oczekiwań mimo wnioskowania o wprowadzenie poprawek, środki trafią z powrotem na Twoje konto.

Zobacz, co zyskujesz dzięki Contentovo

Dostęp do bazy doświadczonych freelancerów

Nie musisz szukać twórców po forach i stronach internetowych. U nas znajdują się freelancerzy już zweryfikowani pod kątem doświadczenia i umiejętności. Każdy z nich określa swoje specjalizacje i mocne strony, co możesz bez trudu podejrzeć w Katalogu Autorów.

Szybkość i wygoda

Intuicyjny panel, komunikator służący do rozmów z twórcami, ekspresowe płatności, szybkie zlecanie i pobieranie gotowych realizacji – to wszystko sprawia, że zarządzanie projektami staje się tak wygodne, jak nigdy dotąd.

Wsparcie przy planowaniu projektów

Contentovo obsługują m.in. doświadczeni specjaliści ds. contentu – copywriterzy, graficy, redaktorzy.  Dlatego jeśli nie wiesz, jaki rodzaj treści lub grafiki sprawdzi się w Twoim przypadku, odezwij się do nas. Pomożemy! 

Bezpieczeństwo dokonywanych transakcji to nasz priorytet

Contentovo nie zapisuje żadnych informacji umożliwiających nieautoryzowane korzystanie z kart. Wszelkie płatności realizowane są wyłącznie za pośrednictwem BlueMedia – krajowej instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi specjaliści są dostępni do Twojej dyspozycji.

Sprawdź, jak proste i szybkie
może być zarządzanie
contentem
Zarejestruj się