O nas

Witaj w świecie Contentovo!

Contentovo to nowoczesna platforma do zarządzania wartościowym contentem. Tu zamówisz dowolną treść lub grafikę przygotowaną przez doświadczonych twórców oraz otrzymasz własną przestrzeń, w ramach której możesz prowadzić projekty, tworzyć własne grupy autorów, rozliczać się bez zbędnych formalności. A to nie wszystko.

Platforma stworzona z potrzeby rynku

Wśród twórców Contentovo są zarówno osoby, które mają doświadczenie w realizowaniu contentu, jak i jego pozyskiwaniu. Po połączeniu sił, zyskaliśmy supermoc: zrozumienie siebie nawzajem. Dlatego powołanie do „życia” platformy stanowi odpowiedź na potrzeby obu stron.

Contentovo oferuje przede wszystkim bezpieczeństwo. Zleceniodawca otrzymuje łatwy dostęp do najlepszych twórców, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Może z nimi rozmawiać przez komunikator, przesyłać pliki, tworzyć własne grupy, zlecać pracę swoim zaufanym autorom.

Rozliczanie także jest bardzo proste. Wystarczy uzupełnić swoje konto dowolną, wybraną przez siebie kwotą i… tyle! Wszelkie formalności bierzemy na siebie.

A zatem Contentovo, to oszczędność czasu. I nerwów.

Koniec z anonimowością

Anonimowość na serwisach dla freelancerów sprawia, że zlecenia nierzadko podejmują twórcy, którzy nie mają wystarczających kompetencji, aby je realizować zgodnie z potrzebami zleceniodawcy. Co więcej, zleceniodawca nie jest w stanie przed wysłaniem zlecenia zweryfikować umiejętności twórcy.

Nie tylko copywriterzy

Na Contentovo zapraszamy nie tylko copywriterów, ale także dziennikarzy, redaktorów, korektorów, tłumaczy, transkryptorów, audiodeskryptorów, grafików – wszystkich, którzy zawodowo zajmują się szeroko pojmowanym contentem. 

To dlatego zleceniodawca jest w stanie otrzymać na Contentovo dowolną treść: od wpisu blogowego, przez eksperckie artykuły, po projekty logotypów czy grafik do social media.

Dla kogo jest Contentovo?

Dla wszystkich, którzy potrzebują jakościowego contentu oraz tych, którzy potrafią go tworzyć:

  • dla copywriterów, dziennikarzy, redaktorów
  • dla grafików, UX designerów
  • dla specjalistów ds. social media
  • dla tłumaczy
  • dla firm, które chcą docierać do klientów przez internet
  • dla agencji reklamowych
  • dla agencji SEO
  • dla domów mediowych

Sprawdź, jak proste i szybkie
może być zarządzanie
contentem
Zarejestruj się