Zwiększaj konwersje swojego sklepu za pomocą skutecznych treści sprzedażowych

Generowanie ruchu do sklepu internetowego to podstawa. Skorzystaj z usług sprawdzonych copywriterów, którzy przygotują dla Ciebie unikalne treści, jakich potrzebuje Twoja marka. Najlepsze opisy produktów i kategorii są dostępne na wyciągnięcie ręki.

Contentovo dla e-commerce

Oferujemy możliwości, które pomogą Ci rozwijać sklep internetowy przy mniejszym nakładzie sił. Contentovo pozwala bowiem m.in sprawnie zamawiać unikatowe, wysokiej jakości opisy produktów, opisy kategorii, wpisy blogowe oraz pozostały content, jakiego potrzebujesz.

Content marketing jest jednym z fundamentów biznesu internetowego. Mało które działania w sieci dają porównywalne korzyści w dłuższej perspektywie. Korzystając z naszej platformy, masz możliwość kreowania strategii content marketingowej, którą dopasujesz do swojego sklepu.

Co zyskujesz inwestując w content

Wyższa pozycja w wyszukiwarce, ruch na stronie, zaufanie klientów - to tylko kilka argumentów, które przemawiają za publikacją opisów unikalnych i jakościowych. Na Contentovo otrzymujesz dostęp do zweryfikowanych autorów oraz funkcjonalności przygotowanych z myślą o e-commerce. Dzięki temu szybko pozyskasz skuteczny content.

Wyższe pozycje w Google

Pozycja Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania jest bardzo ważna. Dobrze przygotowane, unikalne i merytoryczne treści dostępne na Twojej stronie internetowej, mają kluczowy wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania popularnych wyszukiwarek.

Pozyskujesz stały ruch

Największą zaletą budowy contentu w serwisie internetowym jest generowanie stałego ruchu. Mało tego. Odpowiednio przygotowane treści umożliwiają docieranie do bardzo precyzyjnie wyselekcjonowanych grup odbiorców, którzy są zainteresowani produktem lub usługą.

Jeszcze większa konwersja

Skuteczne treści - wpisy blogowe, opisy produktów i kategorii - gwarantują, że klienci chętniej będą zaglądać na stronę Twojego sklepu. Ponadto unikatowość contentu zwiększy rozpoznawalność Twojej marki, a co za tym idzie - użytkownicy zapamiętają Cię i z pewnością do Ciebie wrócą.

Zwiększasz sprzedaż swojego sklepu

Ciekawe i użyteczne teksty, które publikujesz na stronie swojego sklepu, prędzej czy później przełożą się na zwiększoną sprzedaż produktów. Powielanie gotowych opisów przesłanych przez producenta zwyczajnie się nie opłaca!

Zaufanie swoich klientów

Publikowanie treści, które rozwiązują problemy konsumentów to najlepszy sposób na zbudowanie z nimi głębokiej relacji. Dodatkowo dobry przekaz w różnych kanałach komunikacji - np. w newsletterach, mediach społecznościowych, na stronie internetowej - pozwoli Ci wykreować otwarty, pozytywny wizerunek marki.

Rozpoznawalność Twojej marki

Regularne publikacje blogowe, prowadzenie social mediów i unikalne opisy to ważne elementy budowania rozpoznawalności marki w sieci. Za jej pośrednictwem Twoja firma zyskuje zaufanie konsumentów oraz trafia do szerszej grupy odbiorców. Dzięki nim przyciągniesz więcej potencjalnych klientów do swojego sklepu.

Jesteśmy partnerem Twojego biznesu

Zamiast martwić się tworzeniem contentu dla swojego e-commerce, skup się na pozostałych obszarach, niezbędnych do rozwoju marki. Docieraj do nowych klientów dzięki wysokiej jakości treściom i wsparciu w prowadzeniu social media.

Unikatowy, wartościowy content pomaga wzmocnić Twoją widoczność w wyszukiwarce. Zamiast więc duplikować treści, pozyskuj teksty dla swojego sklepu i daj się zauważyć większej liczbie osób.

Content przygotowany dla Ciebie pomoże Ci stworzyć markę, obok której nie da się przejść obojętnie. Nasi freelancerzy stworzą dla Ciebie teksty, które pozwolą Ci odróżnić się od innych firm i wzmocnić jej wizerunek.

Sprzedajesz produkty na platformach marketplace?

Świetnie! To bardzo dobry sposób na docieranie do nowych odbiorców oraz zwiększanie sprzedaży. Jednak korzystając z tego typu platform, warto wyróżnić się spośród pozostałych sprzedawców, którzy oferują te same lub podobne produkty. Najlepszym sposobem jest stworzenie atrakcyjnych, użytecznych oraz unikalnych opisów produktów dla każdego z kanałów sprzedaży.

Copywriterzy dostępni na Contentovo mają doświadczenie w realizacji tego typu zleceń.

Dlaczego warto zacząć korzystać z Contentovo?

Dostęp do najlepszych copywriterów na rynku

Minimum formalności

Brak długofalowych zobowiązań

Wysokiej jakości content - bez literówek i błędów

Jedno konto, wiele projektów

Pełna kontrola wydatków i realizacji zleceń

Twórz własne zespoły sprawdzonych copywriterów

W 100% Ty decydujesz o budżecie zleceń

Bezpośrednia komunikacja z copywriterami

Na Contentovo realizowano już treści dla branż

 • architektura
 • budownictwo
 • BHP
 • dieta i przepisy
 • e-commerce
 • edukacja
 • human resources
 • informatyka
 • lifestyle
 • marketing
 • meble
 • medycyna
 • moda i odzież
 • motoryzacja
 • nieruchomości
 • odżywianie
 • ogrodnictwo
 • podróże
 • PR
 • przemysł metalurgiczny
 • psychologia
 • restauracja
 • rozrywka
 • RTV i AGD
 • SEO / SEM
 • sport i rekreacja
 • transport
 • uroda i kosmetyki
 • wychowanie i rozwój dzieci
 • wyposarzenie wnętrz
 • zdrowie
 • i innych...

Często zadawane pytania

Czy rejestracja na Contentovo jest darmowa?

Tak. Rejestracja oraz utrzymanie konta na platformie Contentovo jest zupełnie darmowe. Opłaty ponosisz jedynie, gdy zdecydujesz się zlecić stworzenie treści.

Czy są pobierane jakieś dodatkowe opłaty i prowizje?

Nie. Contentovo nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, ani prowizji z tytułu umieszczania zleceń. Nie obowiązują również żadne abonamenty w związku z utrzymaniem konta.

Ile kosztuje stworzenie treści?

Publikacja zlecenia kosztuje dokładnie tyle ile chcesz na to przeznaczyć środków. Oczywiście trzeba mieć na uwadze fakt, że zbyt niska stawka zlecenia może spowodować brak zainteresowania jego realizacją. Jeśli masz problem z określeniem stawki zlecenia, skontaktuj się z nami! Z chęcią pomożemy w jego oszacowaniu, aby zostało sprawnie zrealizowane.

Kiedy otrzymam zamówiony tekst?

Autorzy dostępni na Contentovo mają na realizację zlecenia standardowo 72h od momentu podjęcia zlecenia. Nie oznacza to jednak, że trzeba czekać, aż tyle. Zdecydowana większość zleceń jest realizowana w ciągu doby, a nawet kilku godzin.

Czy zamówione treści będą unikalne?

Zdecydowanie tak. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ważna w dzisiejszych czasach jest unikalna treść – niezależnie, gdzie jest publikowana. W związku z tym każde zlecenie zanim trafi do akceptacji jest sprawdzane pod kątem duplikacji / plagiatu względem treści już dostępnych w internecie. Gdy otrzymujesz treść do akceptacji, masz pewność, że przeszła ona już etap sprawdzenia pod kątem plagiatu / duplikacji.

Co się dzieje, gdy wykryty zostanie plagiat?

Bardzo zależy nam na tym, aby treści dostarczane dla naszych zleceniodawców precyzyjnie spełniały wymagania i były unikalne. Jeśli tylko wykryjemy takie zdarzenie to automatycznie taka realizacja jest odrzucana, a dany autor nie ma już możliwości ponownego podjęcia tego zlecenia. Następnie takie zlecenie staje się możliwe do podjęcia przez innych autorów.

Jak wygląda rozliczenie?

Standardową formą rozliczenia jest przedpłata na konto. O wysokości zasilenia konta decydujesz sam. Saldo konta jest zasilane kwotą netto. Po dokonaniu wpłaty księgujemy ją niezwłocznie po otrzymaniu informacji zwrotnej od naszego dostawcy usług płatności. Od chwili, gdy środki zostaną przez nas zaksięgowane możesz tworzyć zlecenia korzystając z dostępnego budżetu. To wszystko. Wszelkie rozliczenia z autorami Contentovo bierze na siebie.

Mam dużą ilość treści do zredagowania. Jak to zrobić szybko i sprawnie?

W Contentovo mamy doświadczenie w realizacji tego typu potrzeb. Potrzebujesz przetworzyć setki lub tysiące produktów? Nie jest to dla nas żadnym problemem! Skontaktuj się z nami, a z chęcią wesprzemy Cię na każdym etapie. Rozwijamy narzędzia i rozwiązania, które pozwalają na sprawne zarządzanie dużą ilością zleceń na każdym z etapów całego procesu. Od importu, przez monitorowanie, aż po proces akceptacji.

Nie jestem do końca zadowolony z tekstu. Co mam zrobić?

Zdarza się czasem, że stworzony tekst może nie spełniać jeszcze wszystkich oczekiwań. W takiej sytuacji najlepiej zebrać wszelkie swoje uwagi, a następnie zwrócić treść do poprawy. Autor w tym momencie dostanie 48h na uwzględnienie uwag. Contentovo nie ogranicza ilości zgłaszanych uwag.

Czy mogę wybrać copywritera, który stworzy mój tekst?

Oczywiście! Na Contentovo masz możliwość zlecania treści w trzech różnych formach. Pierwszą z nich jest zlecenie otwarte, które może podjąć każdy copywriter zarejestrowany na platformie. Drugą możliwością jest utworzenie grupy własnych copywrierów. Wtedy zlecenie zostanie udostępnione do pojęcia tylko i wyłączniem im. Ostatnią z możliwości jest zlecenie bezpośrednie do wybranego przez Ciebie autora.

Niestety nie jestem zadowolony ze współpracy z copywriterem. Co zrobić?

Jeśli mimo zgłaszanych poprawek widzisz, że współpraca się nie układa możesz taką realizację odrzucić. Możesz również zdecydować o tym, aby w przyszłości autor ten nie miał możliwości podejmowania Twoich zleceń.

Co się dzieje ze środkami za odrzucone lub anulowane zlecenie?

Wszelkie środki, ze zleceń, które zostały anulowane lub odrzucone wracają ponownie na Twoje konto. Na Contentovo płacisz tylko i wyłącznie za zaakceptowane treści.

Prozmawiajmy o tekstach, które sprzedają

Pomagamy branży e-commerce docierać do większej liczby klientów oraz zwiększać efekty sprzedażowe. Mamy dla Ciebie narzędzia, które zoptymalizują Twoje działania content marketingowe.


U nas dostaniesz:

 • treści, których potrzebujesz (artykuły, opisy produktów i wiele innych)
 • teksty w różnych językach (również niszowych)
 • jasne zasady rozliczania
 • terminowość
 • teksty sformatowane, gotowe do publikacji
 • automatyzację, która przyspiesza zlecanie dużej liczby treści
 • indywidualne wsparcie, dedykowane branży e-commerce
 • i wiele więcej...

Masz pytania? Wypełnij formularz, abyśmy mogli się skontaktować i porozmawiać o Twoich potrzebach.