Zostań autorem

Dołącz do Contentovo i zarabiaj więcej dzięki wartościowym zleceniom

Contentovo to platforma, która łączy profesjonalnych freelancerów z osobami i firmami poszukującymi jakościowego contentu. Co więcej, tu nie licytujesz się o wartościowe zlecenia. Tu po prostu je bierzesz!

1. Stwórz swój profil

Zarejestruj się i uzupełnij swój profil

Dzięki temu stworzysz własną wizytówkę, która pomoże Ci kreować Twoją markę osobistą. Rejestracja jest darmowa.

2. Podejmij zlecenie

Podejmij zlecenie, które chcesz zrealizować

Po uzupełnieniu profilu, otrzymasz dostęp do zleceń gotowych do podjęcia. Wystarczy kliknąć, by zarezerwować je dla siebie. W trakcie realizacji zlecenia, możesz skontaktować się ze zleceniodawcą przez komunikator np. w celu wysłania prośby o dodatkowe wytyczne lub wydłużenie czasu realizacji jeśli jest taka potrzeba.

3. Odbierz wypłatę

Patrz, jak Twoje wynagrodzenie rośnie

Po zatwierdzeniu realizacji zlecenia, kwota za zlecenie automatycznie trafi na Twoje profilowe konto. Zleceniodawca może tworzyć też własne grupy twórców. Jeśli do niej trafisz, będziesz otrzymywać zlecenia skierowane wyłącznie do Ciebie i za stawkę, którą Ty określisz.

Zobacz, co zyskujesz dzięki Contentovo

Pewność otrzymania wypłaty

Rozliczając się przez platformę, otrzymujesz gwarancję wypłaty za każdą zrealizowaną i zaakceptowaną przez zleceniodawcę treść.  

Proste rozliczanie

To Ty decydujesz, kiedy i jak chcesz się rozliczać. Umowa o dzieło czy faktura? Pod koniec czy na początku miesiąca? Dzięki automatyzacji rozliczeń, samodzielnie ustalasz zasady. 

Stały dostęp do zleceń 

Nie musisz już szukać zleceń na grupach i forach. Wystarczy, że zalogujesz się na Contentovo,  by mieć dostęp do projektów,  czekających na realizację. Wraz z rosnącym na platformie doświadczeniem, masz szansę otrzymywać indywidualne, najbardziej ekskluzywne zlecenia!

Udział w projektach znanych marek

Na Contentovo masz dostęp do zleceń, oferowanych przez duże, znane marki. Przy tym nie musisz licytować się o stawki z innymi twórcami. Wystarczy, że wejdziesz na ogólną listę zleceń i podejmiesz jedno z nich. 

Sprawdź, jak proste i szybkie
może być zarządzanie
contentem
Zarejestruj się