Zobacz jak to działa

Contentovo pomaga w biznesie

Na naszej platformie każdego dnia spotykają się doświadczeni freelancerzy i przedstawiciele firm, którzy są świadomi wartości dobrego contentu. Dzięki niej sprawnie zamówisz dowolną grafikę lub tekst, stworzysz własny zespół projektowy, zabezpieczysz swoje wynagrodzenie, rozliczysz się ze swoimi współpracownikami bez zbędnych formalności.

1. Dla freelancerów i przedstawicieli firm

Rejestracja

Użytkownik rejestrując się, określa swoją rolę na platformie. Może być zleceniodawcą pozyskującym content lub freelancerem, który go tworzy. Może także pełnić obie te funkcje, w zależności od swoich aktualnych potrzeb. Platforma umożliwia bowiem szybkie przełączanie widoku swojej roli. W jednej chwili zlecasz zadanie, by za chwilę móc realizować content, zlecony przez innych.

2. Intuicyjne tworzenie i podejmowanie zleceń

Zlecanie i realizacja zadań

Zleceniodawca za pomocą intuicyjnego kreatora tworzy zamówienie na tekst lub grafikę. Zadanie może umieścić na liście ogólnej, dostępnej dla każdego twórcy, lub skierować je do wybranej grupy osób. Freelancer podejmuje zlecenie i tym samym zobowiązuje się do jego wykonania w ciągu 72 godzin. Termin ten można wydłużyć, komunikując się bezpośrednio ze zleceniodawcą.

3. Sprawna komunikacja

Weryfikacja zlecenia

Gdy twórca skończy realizację zlecenia, wysyła je do weryfikacji. Zleceniodawca maksymalnie w ciągu 7 dni ma za zadanie zaakceptować pozyskany content lub wysłać swoje uwagi, z prośbą o wprowadzenie poprawek.

4. Bez zbędnych formalności

Rozliczanie

Contentovo zapewnia prosty i szybki proces płatności. Zleceniodawca jedynie przelewa na konto wybraną przez siebie kwotę, którą uznaje za niezbędną do realizacji zlecenia. Wszelkie dokumenty rozliczeniowe będą dostępne na Twoim koncie bez zbędnej zwłoki. Zatrudniasz freelancerów na własną rękę? Zaproś ich na Contentovo, a my weźmiemy na siebie formalności. Stworzymy dla twórców umowy, odprowadzimy podatek, wyślemy rozliczenie PIT.

5. Oszczędność czasu i energii

Narzędzia usprawniające pracę

Contentovo to nowoczesna platforma, która oferuje przyjazne środowisko pracy. Każdy użytkownik otrzymuje do dyspozycji szereg rozwiązań, które usprawniają zarządzanie projektami oraz realizację zleceń bez konieczności korzystania z zewnętrznych programów.

Sprawdź, jak proste i szybkie
może być zarządzanie
contentem
Zarejestruj się